KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10031132
nr 1003 1132
Blandteknik
signerad. AB, "Purple rain", 90x84
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
söndag 20 december 2015
kl 20:06:29
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr